درباره ما

شرکت لوریج اینوستز در فروش پروژه ها،املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای خریداران و سرمایه گذاران خارجی تخصص و تجربه 14 ساله دارد. گروه ما با مدیران فروش منحصر به فرد و نخبه که بازار را بطور کامل می شناسند ، انتخاب ملک مورد نظر شما را با مطمئن ترین قیمت و بهترین تخفیف از شرکت های سازنده آسان می سازند. دفتر اصلی ما درشهر گیرنه، قبرس شمالی واقع شده است. در حال حاظر بیش از 129 کشور در سراسر جهان نماینده فعال ما در املاک و مستغلات برای فروش و سرمایه گذاری می باشند. کشورهایی مانند بریتانیا، روسیه، اوکراین، قزاقستان، بلاروس، مولدووا، لیتوانی، لتونی، استونی، ازبکستان، تاجیکستان، ایران، آلمان و ایالات متحده آمریکا . آپارتمان، ویلا، زمین، املاک تجاری و پروژه های سرمایه گذاری همه در تخصص ما می باشد تا بتوانیم با کمترین قیمت با رقبای خود مسابقه دهیم . با وجود چنین مجموعه عظیمی ازاملاک در بانک اطلاعاتی شرکت لوریج اینوستمنتز، را به طور مستقیم از صاحبان آن بدون واسطه با پایین ترین قیمت ارائه می دهیم. ما به خریداران نه فقط جوانب مثبت، بلکه در مورد تمام معایب احتمالی ملک مورد علاقه آنها نیز گوشزد می کنیم. شرکت ما خود، اغلب سرمایه گذار و شریک در پروژه های بزرگ ساخت و ساز است ، لذا قادر به ارائه تخفیف اضافی و پاداش به مشتریان خود می باشیم.

129
شعبه و مدیر فروش

مهمتر از همه، ما در کارخود توسط مشتریانمان هدایت می شویم و برای حصول نتیجه بهترازطرف آنها، کارشناسان ما بازار را بخوبی می شناسند وکاملاً متوجه منافع و خواسته های مشتریان خود می باشند. به همین دلیل است، با چنین قابلیت اطمینانی در طول سال ها، لوریج اینوستمنتز تبدیل به بزرگترین آژانس املاک و مستغلات در قبرس شمالی شده است. ما به شما قول اطمینان از کار خود، حرفه ای بودن، توجه به مشتری، گارانتی، خدمات پس از فروش، بزرگترین مجموعه از املاک و پایین ترین قیمت در قبرس شمالی را می دهیم. هدف ما رضایت مشتری و نگهداشتن خوشنامی شرکتمان می باشد.

دفتر مرکزی
آدرس
قبرس شمالی - گیرنه
نئو پارک سنتر- شماره 11

چرا شرکت لوریج اینوستمنتز را انتخاب می کنید ؟

ما بیش از 14 سال به طور حرفه ای در شهر گیرنه کار کرده ایم.

بیش از 300 ملک فروشی شامل آپارتمان ها، ویلاها، زمین، پروژه های تجاری و سرمایه گذاری برای ارائه به مشتریان داریم.

پیشنهادات داغ از صاحبان ملک بدون واسطه در قیمت هایی حتی کمتر از خود شرکت های سازنده پروژه و یا سایر رقبا .

ما با تمام شرکت های ساختمانی و سازندگان بنام به طور مستقیم کار می کنیم و تمامی جوانب یک معامله را به مشتریان خود شامل امتیاز و حتی کلیه معایب ممکن را نشان می دهیم.

.مدیران فروش ما بازار را بخوبی می شناسند و همیشه اطلاعات خود را به روز شده نگه می دارند.

 ما در کنار شما درهمه مراحل از اولین قدم تا آخرین مرحله می مانیم و مدیران محترم ، متخصص و مهربان ما به دنبال یافتن بهترین ملک برای شماهستند


ما برای شما خدمات زیر را تضمین می کنیم

  • خدمات پس از فروش
  • پیدا کردن بهترین پاسخ به تمام سوالات شما
  • پیشنهاد املاک متنوع با پایین ترین قیمت
  • قابلیت اطمینان مطلق
  • تجربه و تخصص

چگونه کار می کنیم

طرح خرید ملک در قبرس شمالی
مشاوره اولیه با یک مدیر
تور تحصیلی به قبرس شمالی
مشاهده و انتخاب یک ملک
تأیید قانونی شی انتخاب شده
خدمات پس از فروش
تسویه حساب، کمک مسکن
ثبت معامله و تحویل کلید
سپرده

اطلاعات مربوط به ما در وب سایت اتاق بازرگانی و صنعت جمهوری ترکیه شمالی قبرس در زمینه "آژانس های املاک و مستغلات"

مشاهده اطلاعات

شما می توانید صحت گواهی و اطلاعات مربوط به شرکت ما را در وب سایت شرکت صدور گواهینامه «First Quality Certification» بررسی کنید

بررسی مدرک

کمپین سالانه
آپارتمان و ویلا در قبرس شمالی با تخفیف!
در هنگام خرید هر گونه ملک در قبرس شمالی به عنوان هدیه از شرکت ما دریافت خواهید کرد:
مجموعه ای از لوازم خانگی
ساخت یک اجازه اقامت (اجازه اقامت)
از 8 نوامبر تا 15 دسامبر
تخفیف
33%
پیام خود را از فرم ارسال
در آینده نزدیک شما شرکت ما تماس بگیرید