خرید یک آپارتمان در ساحل – راه حل منطقی برای هر

خرید ملک همیشه سرمایه گذاری سودآوری بوده و هست . برای برخی افراد، اقامت در ساحل جایی است برای یک تعطیلات فراموش نشدنی، چه این در یک ویلای بزرگ و یا یک آپارتمان کوچک.

 

با این حال، مهم نیست که خریدار چه کسی یا در چه محلی باشد، دلایل زیادی مثل محیط اطراف، طبیعت و آب و هوا وجود دارد که نقش مهمی در خرید یک ملک ایفا می کند. امروزه تعداد افرادی که می خواهند یک آپارتمان کنار دریا در قبرس شمالی داشته باشند، به طور چشمگیری افزایش یافته است. در واقع، اینجا یکی از سریعترین بازارهای در حال رشد و سودآور در کل مناطق مدیترانه ای می باشد. در سال های اخیر تقاضا برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی پنج برابر افزایش و فروش ویلا های کنار دریا تقریبا دو برابر افزایش یافته است، کارشناسان برجسته معتقدند که این نه تنها ایراد نیست بلکه یکی از مزایای سرمایه گذاری می باشد.

 

داشتن آب و هوای گرم، شهروندان دوستانه، محیط زیست زیبا، آثار تاریخی در کنار دریای مدیترانه و علاوه بر این یک زمین گلف جهانی، ورزش آبهای متنوع و سواحل طلایی، بدون اشاره به عضویت در اتحادیه اروپا و افزایش سرمایه گذاری خارجی از مزایای محسوس این جزیره می باشد. در حال حاضر ارزش ملک تا 20٪ در هر سال افزایش داشته و شما خواهید دید که چرا سرمایه گذاری در ملک مزایای بیشتری فقط از خرید یک خانه در زیر آفتاب دارد. این مکان نه تنها مناظر زیبا، بلکه قیمت مسکن ارزان قیمت نیز ارائه می دهد.

 

قیمت ملک مشابه در قبرس شمالی حدود 2-3 برابر کمتر از در قبرس جنوبی (قبرس یونانی) است، زیرا وضعیت اقتصادی و سیاسی اخیراً متفاوت شده و بازار املاک و مستغلات در سال های اخیر تغییر زیادی کرده است.

 

مزایای اصلی خرید یک آپارتمان در شمالی قبرس عبارتند از:

 

آب و هوای معتدل مدیترانه ای

 

فرصت های سرمایه گذاری بزرگ

 

جرم و جنایت نادر

 

ساکنین گرم و دوستانه

 

جامعه بزرگ از مهاجران

 

قیمت های شگفت انگیز

 

دسترسی آسان به دریا

 

شرایط محیطی مطلوب

 

موقعیت مکانی جغرافیایی مناسب

 

آثار تاریخی و جاذبه های معماری

 

مالیات بر دارایی پایین

 

برای جمع بندی از مطالب گفته شده، در حال حاضر بهترین زمان برای خرید خانه رویایی خود را در سواحل مدیترانه و لذت بردن از تعطیلات خود می باشد. قبرس شمالی بهترین مکان برای تفریح ​​و همچنین برای کسب و کار و تحصیلات عالی در یکی از شش دانشگاه بین المللی است.

خرید یک آپارتمان کنار دریا – راه حل منطقی هم برای سرمایه گذاری و هم تعطیلات
کمپین سالانه
آپارتمان و ویلا در قبرس شمالی با تخفیف!
در هنگام خرید هر گونه ملک در قبرس شمالی به عنوان هدیه از شرکت ما دریافت خواهید کرد:
مجموعه ای از لوازم خانگی
ساخت یک اجازه اقامت (اجازه اقامت)
از 8 نوامبر تا 15 دسامبر
تخفیف
33%
پیام خود را از فرم ارسال
در آینده نزدیک شما شرکت ما تماس بگیرید