ویلا 4 اتاقه 160 متر مربع با منظره دریا و کوه 260 متر از ساحل

4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 1
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 2
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 3
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 4
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 5
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 6
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 7
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 8
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 9
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 10
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 11
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 12
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 13
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 14
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 15
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 16
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 17
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 18
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 19
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 20
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 21
0 из 0
4-комнатная вилла 160 м² с видом на море и горы в 260 метрах от пляжа - фото № 22
0 из 0
£350,000
£2,188 /m2
کایرنیا / Karsiyaka
ID2005
260 متر از دریا فاصله دارد
أقساط بدون فوائد تصل إلى 12 شهرًا!
جدید
ديسمبر 2022
مساحت کل:
160м2
اتاق خواب:
3
حمام:
2
شرایط خرید:
100٪ وقت التوقيع
عقد البيع

ویلا 4 اتاقه 260متر مربع با منظره دریا و کوه 300 متر از ساحل. مجموعه ویلاها در مکانی بسیار زیبا در منطقه کارسیاکا واقع شده است. مصالح ساختمانی و اتمام با کیفیت بالا. طراحی معماری شیک. زمین شخصی خود را. در نزدیکی همه زیرساخت های لازم در زندگی روزمره وجود دارد: سوپرمارکت ها ، رستوران ها ، داروخانه ها ، مهد کودک ها و مدارس خصوصی و دولتی. فقط 2 دقیقه رانندگی یک پارک زیبا با یک باغ وحش کوچک وجود دارد که سالانه جشنواره ها و نمایشگاه ها در آن برگزار می شود و در عرض 10 دقیقه به یک پارک ملی بزرگ با کافه ها ، زمین های ورزشی و مسیرهای دوچرخه سواری خواهید رسید. در فاصله پیاده روی ساحل "خلیج ساردونیا" و تنها 15 دقیقه رانندگی تا مرکز کرنیا است. مکانی ایده آل برای افرادی که برای راحتی و آرامش ارزش قائل هستند. مناسب برای اقامت دائم یا تعطیلات.

ویژگی ها
  • آشپزخانه ای با مبلمان داخلی با کیفیت بالا
  • اتاق نشیمن بزرگ
  • زیرساخت برای نصب کولرهای گازی
  • سه اتاق خواب با کمد لباس مجلسی
  • اتاق خواب اصلی با اتاق رختکن و حمام اختصاصی
  • کفپوش لمینت
  • دو سرویس بهداشتی کاملاً مجهز
  • کاشی و سرامیک با کیفیت بالا در کف و دیوارها در حمام
  • زیرساخت برای اینترنت و تلویزیون
  • نردبان
  • پنجره های پانوراما با شیشه دوجداره
  • بالکن ها و تراس های بزرگ
  • بالکن های شیشه ای
  • سیستم کنترل فشار الکترونیکی آب در شیپور خاموشی
  • قطعه زمین شخصی
  • مخزن ذخیره آب
  • درب اتوماتیک گاراژ
  • روشنایی خیابان
  • این قلمرو با حصار سنگی حصارکشی شده است