فيلا من 5 غرف بمساحة 220 متر مربع مع قطعة أرض مساحتها 438 متر مربع ، 600 متر من البحر

5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 1
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 2
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 3
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 4
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 5
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 6
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 7
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 8
0 из 0
5-комнатная вилла 220 м² с собственным участком земли 438 м² в 600 метрах от моря - фото № 9
0 из 0
£650,000
£2,955 /m2
کایرنیا / Lapta
ID2161
600 متر من البحر
أقساط بدون فوائد حتى 30 شهر!
جدید
أغسطس 2024
مساحت کل:
220м2
مساحت زمین:
438м2
اتاق خواب:
4
حمام:
3
استخر:
شرایط خرید:
الدفعة المقدمه 30٪
أقساط بدون فوائد حتى 30 شهر!

يقع المجمع في مكان هادئ وسلمي بالقرب من جميع البنية التحتية اللازمة. مواد بناء وتشطيب عالية الجودة. تصميم معماري أنيق. أرض محسنة للمجمع مع حمام سباحة. إطلالات بانورامية على البحر والجبال.

شرفة خاصة على السطح مع منطقة للشواء. موقع جيد بالقرب من وسط كيرينيا ، حيث يوجد كل ما هو ضروري للحياة والترفيه. مكان مثالي للأشخاص الذين يقدرون الراحة والهدوء. مثالي للإقامة الدائمة أو الإجازة.

این ملک را می توان با اعتبار / اقساط خریداری کرد
الدفع لأسفل £195,000
تقسيط 0% £455,000
مدة 30 شهر
دفع £15,166 شهر
ویژگی ها
  • حمام سباحة في المجمع
  • مطبخ بأثاث مدمج عالي الجودة
  • غرفة معيشة كبيرة
  • ثلاث غرف نوم مع خزائن
  • أرضيات بلاط السيراميك
  • حمامان مجهزان بالكامل
  • بلاط سيراميك عالي الجودة للأرضيات والجدران في الحمامات
  • نوافذ زجاجية مزدوجة بانورامية
  • البنية التحتية لتركيب أجهزة التكييف
  • درابزين زجاجي على الشرفات
  • إنارة الشوارع
  • نظام التحكم الإلكتروني بالضغط لحنفيات المياه
مکان
10 دقائق سيرا على الأقدام إلى الشاطئ
بالقرب من أكثر الشواطئ شهرة في المنطقة: خليج ساردونيا ، شاطئ سيمباتي ، سيلفر روك ، فندق لوس أنجلوس ، فلاي إن ، شاطئ كاميلوت
10 دقائق من المجمع الفندقي "Merit 5 *" (سبا ، شواطئ ، مطاعم ، كازينوهات)

20 دقيقة بالسيارة من وسط مدينة كيرينيا
30 دقيقة بالسيارة إلى نيقوسيا
45 دقيقة بالسيارة من مطار إركان
90 دقيقة بالسيارة من مطار لارنكا
90 دقيقة بالسيارة إلى فاماغوستا
توضیحات ویلا

توجه! ممکن است که به بازدید از اموال شما علاقه مند در آنلاین و خرید آن از راه دور.

هنگام خرید این ملک-ثبت نام از اجازه اقامت حساب بانکی و گواهینامه رانندگی و بیمه بهداشت و درمان در قبرس شمالی برای کل خانواده به عنوان یک هدیه از این شرکت!

با ما تماس بگیرید!

پرس و جو در مورد این ملک

مدیران فروش ما به تمام سوالات شما مربوط ملک پاسخ خواهند داد یا گزینه های دیگری را برای شما انتخاب و ارسال خواهند کرد. و همچنین در مورد فروش های ویژه و موارد تخفیف یا مباحثه توضیح خواهند داد.

هزینه های ماهانه
گاز (گاز برای پخت و پز 2-4 ماه دوام می آورد.) 90 لیر
بنزین 98 6.64 TL
بنزین 95 6.51 TL
اینترنت از 60 TL
اجاره آپارتمان (بلند مدت) از 250 TL
اجاره آپارتمان (کوتاه مدت) از 40 € در روز
هزینه ماهانه انجمن و تمیز کردن استخر از 20 پوند
مالیات بر دارایی (سالانه) از 1.5 TL در هر 1 متر مربع
آموزش
باغ، مدرسه از 1000 TL
مدرسه دولتی رایگان
پزشکی
به پزشک مراجعه کنید از 150-250 TL
سالن زیبایی (قیمت ها متوسط ​​است)
مانیکور شلاک از 140 TL
پدیکور با ژل لاک از 160 TL
فقط یک مانیکور از 100 TL
پدیکور از 120 TL
اصلاح ژل ناخن از 160 TL
کوتاه کردن مو از 100 TL
رنگ آمیزی از 180 TL
هایلایت یا ombre از 250 TL
پاکسازی ترکیبی صورت از 200 TL
بوتاکس از 800 TL
پرکننده‌ها از 1500 TL
بازدید از SPA برای سونا، حمام، استخر از 100 TL
رستوران‌ها
شام با دو غذای داغ و یک بطری شراب در یک رستوران خوب 250-300 TL
غذا
کله پاچه مرغ 12 TL
فیله مرغ 34 لیر
گوشت گاو 75-165 TL
بره 75-130 TL
گوشت خوک 45 TL
شیر 7-9 TL
شیر سویا، نارگیل، برنج، بادام از 24 TL
ماست قبرسی از 10 لیر برای 600 گرم
کره 28 TL
تخم مرغ از 12 TL
پاستا 3.75 تا 8.50 TL
گندم سیاه 25 TL
سایر هزینه ها
Pampers PRIMA 1 43 pcs 68 TL
رفتن به کلینیک دامپزشکی 100 TL

همچنین توصیه

1 /
جدید
£165,466
آپارتمان1خوابه 50 متر مربع در منطقه بوآز واقع در لب د دریا
فاماگوستا
ID1546
تعداد اتاق 1
63 м2
300 متر من البحر
خطة تقسيط بدون فوائد لمدة تصل إلى 4 سنوات
جدید
£510,300
شقة 4 غرف نوم 145 متر مربع + 33 متر مربع تراس في مجمع فاخر في وسط كيرينيا
کایرنیا
ID1869
تعداد اتاق 3
139 м2
2 كم من البحر
جدید
£175,000
آپارتمان 3 اتاقه 80 متر مربع 600 متر از ساحل شنی
فاماگوستا
ID1998
تعداد اتاق 2
80 м2
600 متر با دریا فاصله دارد
جدید
£335,000
شقة 4 غرف نوم بمساحة 163 متر مربع + 110 متر مربع من الأرض على بعد 10 دقائق من الشاطئ
فاماگوستا
ID2097
تعداد اتاق 3
163 м2
خطة تقسيط بدون فوائد لمدة تصل إلى 84 شهرًا!
900 متر من البحر
جدید
£530,000
ویلای 3 خوابه به مساحت180 متر مربع فقط 5 دقیقه تا ساحل
کایرنیا
ID1670
تعداد اتاق 3
180 м2
1.3 كم من البحر
لم يتبق سوى فيلا واحدة!
أقساط بدون فوائد تصل إلى سنة واحدة!
جدید
£115,000
استوديو 41 متر مربع في مجمع بشاطئ خاص
کایرنیا
ID2203
تعداد اتاق 1
41 м2
500 متر من البحر
£11,118
پکیج کامفورت برای آپارتمان 3 خوابه
ID1190
قیمت در صورت درخواست
هتل 35 تخته
کایرنیا
ID668
جدید
£482,000
فلل 4 غرف نوم 175 م² + 625 م² أرض في مجمع على سفح الجبال
کایرنیا
ID2144
تعداد اتاق 3
175 м2
1 كم من البحر
£577,550
ویلای چهار خوابه به مساحت 250 متر مربع ،تنها 10 دقیقه فاصله از دریا. این ویلای لوکس واقع در منطقه با پرستیژ اوزانکوی واقع شده،
کایرنیا
ID1180
تعداد اتاق 4
220 м2
تخفیف 20 %
£150,000
£120,000
یک خوابه 57 متری در مجاورت دریای مدیترانه
کایرنیا
ID1280
تعداد اتاق 1
57 м2
100 متر من البحر
جدید
£150,000
£155,000
شقة غرفتين نوم بمساحة 61 متر مربع في مجمع به شاطئ خاص
کایرنیا
ID2204
تعداد اتاق 1
61 м2
500 متر من البحر
جدید
£150,000
£399,950
بنتهاوس 4 غرف نوم 142 م² في مجمع فاخر 130 متر من الشاطئ
کایرنیا
ID1816
تعداد اتاق 3
142 м2
130 متر من البحر
درخواست را ترک کنید
یک درخواست برای انتخاب یک شی که برای شما مناسب است را ترک کنید!
£150,000
£154,000
3-комнатные апартаменты 80 м² в 5 минутах от пляжа
کایرنیا
ID3358
تعداد اتاق 2
80 м2
جدید
£150,000
£106,000
آپارتمان 2 اتاق 65 متر مربع 5 دقیقه تا ساحل
کایرنیا
ID2028
تعداد اتاق 1
65 м2
1.5 کیلومتر از دریا فاصله دارد
£150,000
£659,900
آپارتمان 2 خوابه 80 متر مربعی + 17 متر تراس و 35 متر تراس روی بام با منظره دریا و کوهستان واقع شده لب دریا.
کایرنیا
ID1636
تعداد اتاق 2
88 м2
£150,000
£166,000
3-комнатные апартаменты 102 м² с террасой 21 м² и садом 30 м² в 500 метрах от моря
کایرنیا
ID3417
تعداد اتاق 2
102 м2
تخفیف 20 %
£150,000
£280,000
آپارتمان دو خوابه 113 متر مربعی در قلب گیرنه یا منظره بی نظیر از دریا و کوهستان.
کایرنیا
ID1451
تعداد اتاق 2
112 м2
1.2 كم من البحر
£150,000
£364,000
فيلا من 3 غرف بمساحة 285 متر مربع عند سفح الجبال
کایرنیا
ID3165
تعداد اتاق 3
237 м2
£150,000
£71,000
Студия 46 м2 c балконом 8м2
فاماگوستا
ID3107
46 м2
جدید
£150,000
£178,395
استوديو 45 متر مربع في مجمع فاخر في وسط كيرينيا
کایرنیا
ID1866
تعداد اتاق 1
45 м2
2 كم من البحر
جدید
£150,000
£1,749,950
خانه ییلاقی 4 اتاقه 120 متر مربعی با استخر خصوصی در مجتمعی معتبر در فاصله 200 متری ساحل