فيلا حصرية 5 غرف 215 متر مربع 600 متر من البحر

Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 1
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 2
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 3
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 4
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 5
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 6
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 7
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 8
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 9
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 10
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 11
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 12
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 13
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 14
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 15
0 из 0
Эксклюзивная 5-комнатная вилла 240 м² с частным бассейном - фото № 16
0 из 0
£580,000
£2,417 /m2
کایرنیا / Lapta
ID2081
600 متر من البحر
أقساط بدون فوائد حتى 28 شهر!
تجمع اختياري
جدید
سبتمبر 2023
مساحت کل:
240м2
مساحت زمین:
655м2
اتاق خواب:
4
حمام:
4
استخر:

مشروع فيلا حصري عالي التقنية يتم طرحه في السوق حصريًا بواسطة Leverage Investments Ltd - مثالي لأولئك الذين يرغبون في شراء منزل في شمال قبرص في مكان هادئ ، عند سفح الجبال ، ولكن لا يزال على بعد 600 متر من البحر ! قطعة أرض كبيرة (645 متر مربع) توفر مساحة واسعة لحمام السباحة ومنطقة للشواء وحتى حديقة صغيرة أو عشب. من المؤكد أن التصميم الحديث والإنشاءات عالية الجودة ستجعلك تشعر بالرضا! يقع هذا المشروع في واحدة من أكثر الأماكن الخلابة في شمال قبرص - لابتي. المنطقة مبهجة بسبب قربها من كل من الجبل والبحر ، مما يضمن لك مناظر خلابة من نوافذك! Lapta هي منطقة تتوسع وتتطور باستمرار. يوجد الكثير من المطاعم والمقاهي والشواطئ والمتنزهات والمتاجر والصيدليات والبنية التحتية الأخرى ، ويبعد وسط كيرينيا 10 دقائق فقط بالطريق السريع. على الرغم من سرعة التنمية ، ستظل المنطقة دائمًا هادئة وسلمية ، حيث يسكنها ويبنها القبارصة الأتراك لتعيش فيها عائلاتهم. خاصة لعملائنا ، لقد تفاوضنا على عرض فريد ، حيث يمكنك شراء فيلا في هذا المجمع بأقساط بدون فوائد تصل إلى 28 شهرًا ، ودفع 30 ٪ فقط دفعة أولى!

ویژگی ها
  • استخر شنا در مجموعه
  • اتاق نشیمن بزرگ
  • آشپزخانه ای با مبلمان داخلی با کیفیت بالا
  • سه اتاق خواب با کمد لباس مجلسی
  • دو سرویس بهداشتی کاملاً مجهز
  • کاشی و سرامیک با کیفیت بالا در کف و دیوارها در حمام
  • زیرساخت برای نصب کولرهای گازی
  • زیرساخت برای اینترنت و تلویزیون
  • پنجره های پانوراما با شیشه دوجداره
  • بالکن های شیشه ای
  • کفپوش لمینت
  • بالکن ها و تراس های بزرگ
  • روشنایی خیابان
  • سیستم کنترل فشار الکترونیکی آب در شیپور خاموشی
  • قطعه زمین شخصی
  • قلمرو حصارکشی شده است
  • مخزن ذخیره آب
  • پارکینگ خصوصی
  • محوطه سازی مجموعه
  • محوطه سازی
مکان
10 دقائق سيرا على الأقدام إلى الشاطئ
بالقرب من أشهر الشواطئ في المنطقة: خليج ساردونيا ، شاطئ سيمباتي ، سيلفر روك ، فندق لوس أنجلوس ، فلاي إن ، شاطئ كاميلوت
10 دقائق لمجمع فندق Merit 5 * (سبا ، شواطئ ، مطاعم ، كازينوهات)

20 دقيقة بالسيارة من وسط مدينة كيرينيا
30 دقيقة بالسيارة إلى نيقوسيا
45 دقيقة بالسيارة من مطار إركان
90 دقيقة بالسيارة من مطار لارنكا
90 دقيقة بالسيارة إلى فاماغوستا
1 / 2
2 / 2
توضیحات ویلا

توجه! ممکن است که به بازدید از اموال شما علاقه مند در آنلاین و خرید آن از راه دور.

هنگام خرید این ملک-ثبت نام از اجازه اقامت حساب بانکی و گواهینامه رانندگی و بیمه بهداشت و درمان در قبرس شمالی برای کل خانواده به عنوان یک هدیه از این شرکت!

با ما تماس بگیرید!

پرس و جو در مورد این ملک

مدیران فروش ما به تمام سوالات شما مربوط ملک پاسخ خواهند داد یا گزینه های دیگری را برای شما انتخاب و ارسال خواهند کرد. و همچنین در مورد فروش های ویژه و موارد تخفیف یا مباحثه توضیح خواهند داد.

هزینه های ماهانه
گاز (گاز برای پخت و پز 2-4 ماه دوام می آورد.) 90 لیر
بنزین 98 6.64 TL
بنزین 95 6.51 TL
اینترنت از 60 TL
اجاره آپارتمان (بلند مدت) از 250 TL
اجاره آپارتمان (کوتاه مدت) از 40 € در روز
هزینه ماهانه انجمن و تمیز کردن استخر از 20 پوند
مالیات بر دارایی (سالانه) از 1.5 TL در هر 1 متر مربع
آموزش
باغ، مدرسه از 1000 TL
مدرسه دولتی رایگان
پزشکی
به پزشک مراجعه کنید از 150-250 TL
سالن زیبایی (قیمت ها متوسط ​​است)
مانیکور شلاک از 140 TL
پدیکور با ژل لاک از 160 TL
فقط یک مانیکور از 100 TL
پدیکور از 120 TL
اصلاح ژل ناخن از 160 TL
کوتاه کردن مو از 100 TL
رنگ آمیزی از 180 TL
هایلایت یا ombre از 250 TL
پاکسازی ترکیبی صورت از 200 TL
بوتاکس از 800 TL
پرکننده‌ها از 1500 TL
بازدید از SPA برای سونا، حمام، استخر از 100 TL
رستوران‌ها
شام با دو غذای داغ و یک بطری شراب در یک رستوران خوب 250-300 TL
غذا
کله پاچه مرغ 12 TL
فیله مرغ 34 لیر
گوشت گاو 75-165 TL
بره 75-130 TL
گوشت خوک 45 TL
شیر 7-9 TL
شیر سویا، نارگیل، برنج، بادام از 24 TL
ماست قبرسی از 10 لیر برای 600 گرم
کره 28 TL
تخم مرغ از 12 TL
پاستا 3.75 تا 8.50 TL
گندم سیاه 25 TL
سایر هزینه ها
Pampers PRIMA 1 43 pcs 68 TL
رفتن به کلینیک دامپزشکی 100 TL

همچنین توصیه

1 /
£270,000
£177,000
پنت‌هاوس دو خوابه با تراس روی پشت‌بام در خط اول ساحل.
فاماگوستا
ID3231
تعداد اتاق 2
87 м2
جدید
£270,000
£155,000
شقة غرفتين نوم بمساحة 61 متر مربع في مجمع به شاطئ خاص
کایرنیا
ID2204
تعداد اتاق 1
61 м2
500 متر من البحر
جدید
£270,000
£115,000
استوديو 41 متر مربع في مجمع بشاطئ خاص
کایرنیا
ID2203
تعداد اتاق 1
41 м2
500 متر من البحر
جدید
£270,000
£204,000
تاون هاوس 3 غرف 100 متر مربع + 27 متر مربع تراس في مجمع بشاطئ خاص
کایرنیا
ID2205
تعداد اتاق 2
68 м2
500 متر من البحر
£158,900
£144,000
استودیو 48 متر مربع 600 متر از لانگ بیچ
فاماگوستا
ID3496
تعداد اتاق 1
69 м2
600 متر من البحر
تخفیف 20 %
£150,000
£120,000
یک خوابه 57 متری در مجاورت دریای مدیترانه
کایرنیا
ID1280
تعداد اتاق 1
57 м2
100 متر من البحر
£150,000
£6,931
پکیج کامفورت برای آپارتمان 1 خوابه
ID1188
جدید
£150,000
£399,950
بنتهاوس 4 غرف نوم 142 م² في مجمع فاخر 130 متر من الشاطئ
کایرنیا
ID1816
تعداد اتاق 3
142 м2
130 متر من البحر
جدید
£150,000
£379,950
شقة 3 غرف نوم بمساحة 115 متر مربع في مجمع فاخر 130 متر من الشاطئ
کایرنیا
ID1815
تعداد اتاق 2
115 м2
130 متر من البحر
أقساط بدون فوائد تصل إلى 24 شهرًا!
جدید
£280,000
£254,000
آپارتمان لافت 4 اتاقه با مساحت 150 متر مربع و زمین خصوصی، فقط 5 دقیقه فاصله از ساحل.
فاماگوستا
ID3010
تعداد اتاق 3
150 м2
1 كم من البحر
جدید
£280,000
£175,000
آپارتمان 3 اتاقه 80 متر مربع 600 متر از ساحل شنی
فاماگوستا
ID1998
تعداد اتاق 2
80 м2
600 متر با دریا فاصله دارد
حق انحصاری فروش
£80,000
£55,000
Меблированная студия 57 м² в курортном комплексе 5-звёздочного уровня
فاماگوستا
ID3066
57 м2
£80,000
£659,900
آپارتمان 2 خوابه 80 متر مربعی + 17 متر تراس و 35 متر تراس روی بام با منظره دریا و کوهستان واقع شده لب دریا.
کایرنیا
ID1636
تعداد اتاق 2
88 м2
درخواست را ترک کنید
یک درخواست برای انتخاب یک شی که برای شما مناسب است را ترک کنید!
قیمت در صورت درخواست
فروشگاه 93 متر مربعی در مرکز فاماگوستا
فاماگوستا
ID805
جدید
£80,000
£1,500,000
4 غرف نوم بنغل 325 متر مربع في مجمع مع شاطئ خاص
کایرنیا
ID2198
تعداد اتاق 3
365 м2
350 متر من البحر
تخفیف 31 %
£80,000
£200,000
آپارتمان یک خوابه فوق العاده لوکس از 75 متر مربع در قلب گیرنه با بهترین منظره دریا و کوه
کایرنیا
ID1450
تعداد اتاق 1
75 м2
1.2 كم من البحر
£174,000
£122,000