آپارتمان یک خوابه 64 متری فقط 600 متر از ساحل "لانگ بیچ".

3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 1
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 2
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 3
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 4
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 5
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 6
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 7
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 8
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 9
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 10
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 11
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 12
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 13
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 14
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 15
0 из 0
3-комнатные апартаменты 96 м² в 600 метрах от пляжа "Лонг бич" - фото № 16
0 из 0
£188,000
£1,959 /m2
فاماگوستا / ایسکله
ID3003
600 متر من البحر
2023
مساحت کل:
96м2
اتاق خواب:
2
حمام:
1
استخر:
شرایط خرید:
100٪ وقت التوقيع
عقد البيع

آپارتمان سه خوابه با مساحت 96 متر مربع در فاصله 600 متری از ساحل "لانگ بیچ" واقع شده است. اینجا نه تنها نزدیک به دریا است، بلکه یک کورنیش زیبا به طول 3 کیلومتر هم دارد! همه چیز برای زندگی راحت و تفریح در نزدیکی قرار دارد: پارکینگ، استخرهای سرپوشیده و باز، محوطه بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، فروشگاه، کافه و رستوران در محل. همه چیز با کیفیت بالا ساخته شده و مناسب برای زندگی دائمی و یا تعطیلات است.

این ملک را می توان با اعتبار / اقساط خریداری کرد
Down payment £158,000
0% installment £30,000
Term 8 months
Monthly payment £3,750 / month
ویژگی ها
  • غرفة جلوس واسعة
  • ارضيات سيراميك
  • مطبخ مع أثاث عالي الجودة
  • غرفة نوم مع خزانة ملابس
  • حمام مجهز بالكامل
  • بلاط سيراميك عالي الجودة لأرضية وجدران الحمام
  • موقف السيارات
  • اثنين من حمامات السباحة الكبيرة في المجمع
مکان
600 متر من الشاطئ الرملي
يقع على بعد 5 دقائق بالسيارة من أفضل الفنادق فئة 5 نجوم في Artemis و Noah's Ark ، حيث ستجد كل ما تحتاجه لقضاء عطلة مريحة ، من الشاطئ الرملي الجميل والمتنزه المائي إلى المطاعم والمنتجعات الصحية والكازينوهات